Dve Kolieska Nálepky Nastaviť pre zrak 55 sl pre Kotúčové Brzdy MTB, Road na Bicykli jazda na Bicykli Obtlačky doprava Zadarmo

€18.74 €18.74 Zadarmo Vracia

Milí priatelia, veľkosť každý výrobok je mierne líšiť v dôsledku rôznych výrobných šarží a výrobcov.Odporúčame odstrániť pôvodné nálepky pred používaním našich výrobkov, aby sa dosiahla čo najviac krásny vizuálny efekt!Dve Kolieska Nálepky Nastaviť pre zrak 55 sl pre Kotúčové Brzdy MTB, Road na Bicykli jazda na Bicykli Obtlačky doprava Zadarmo

1. Všetky výrobky sú vyrobené z 3M samolepky, s vynikajúcou vkladanie výkon, nepremokavé a odolnosť voči vyblednutiu, takže si môžete kúpiť bez akýchkoľvek starostí.

2. O produkte jasnosť, najnovšie úvod Japonskej profesionálne vybavenie, má výrazne lepšiu presnosť hodnôt farieb a jasnosť rozlíšenie.

3. O iné farby, ak ste neinformoval nás, alebo upozornenie na objednávku, budeme loď tovaru podľa predvolenej farby hlavného obrázka.Dúfam, že si môžete poznačiť svoje požiadavky na objednávku, pri kúpe inej farby, alebo nám priamo!

4. Pokiaľ ide obalov, sme použiť cowhide obálky (s bublina šok absorpcie a kartónové výstuže) alebo PVC rúry pre balenie na zaistenie bezpečnosti produktu počas prepravy.

5. Používame úradný logistické platformy na sledovanie objednávky prepravy stav online v reálnom čase.

6. O po-predajný servis, ak máte akékoľvek otázky alebo problémy po prijatí objednávky, môžete nás kontaktovať vopred.Odpovieme vám hneď, ako sme pozrite si informácie a aktívne riešiť problémy, na ktoré narazíte.

  • Popis
  • Recenzie
  • Druh: Nálepky
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: HUAZHOU

Naspäť hore