FC-SC Jednom Režime Spojka Hybrid Converter Optický Adaptér pre FC Mužov SC Žena

€3.15 €6.56 Zadarmo Vracia

Vynikajúci výkon: spriahadla má výhody vysokej presnosti, dobrú konzistenciu, vysoká spoľahlivosť a dobrú stabilitu.

Dlhá životnosť: adaptér je možné znovu použiť až 1000-krát, čo je viac odolná ako podobné výrobky.

Používa: konektor môže byť použitý pre optické vlákna fusion spojov a konektor spojky s nízkou vloženie straty a vysokú návratnosť straty charakteristiky.

Vysoko kvalitné materiály: konektory sú vyrobené z vysoko kvalitných kovov a plastov, ktoré sú odolné a majú dlhú životnosť.

Špecifikácia:

Typ položky: FC Mužov SC Žena Optický Adaptér

Insertion Loss (dB): 1310nm ( menej ako alebo sa rovná 0.3), 1550nm ( menej ako alebo sa rovná 0.3)

Vrátenie a Strát (dB): 1310nm ( väčší alebo rovný 60), 1550nm ( väčší alebo rovný 60)

Zameniteľnosť (dB): menej ako alebo sa rovná 0.20

Prevádzková Teplota: -25 C ~ +75 Celzia

Skladovacia Teplota: 25 Celzia ~ +75 Celzia

farba: modrá + strieborná

Materiál: kov

veľkosť: dĺžka cca 46 mm

Obsah Balenia:

1 x FC Mužov SC Žena Optický Adaptér

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Naspäť hore