4 Ks Pneumatiky deflátor, koliesko tlak deflátor, auto deflátor pre SUV, SUV, 4WD

€10.15 €12.68 Zadarmo Vracia

Pre pohyb na mäkké a nestále zeminy (piesok, hlina, močiar, atď.), potrebujete znížiť tlak v pneumatikách.Existuje mnoho spôsobov, ako to urobiť, ale väčšina z nich si vyžadujú pravidelnú tlak skontrolovať tlakomer, ktorý vyžaduje čas a je len nepríjemné.

Ponúkame deflátor-"automatické".To je upevňovacia skrutka na pneumatiky bradavky.Vo vnútri je ventil: kmeňových s jar.Ventil zatvorenie nastaviteľné sily.

Proces znižovania tlaku s týmto prístrojom je veľmi jednoduché: Sme twist namiesto štandardných bradavky spp deflátor a čakať.Keď výstup vzduchu zastaví (na syčanie sa zastaví), tlak dosiahne požadovanú hodnotu.Viaceré testy tlakomer v procese znižovania tlaku je teraz nie je potrebné, a na zníženie tlaku sám nie si vyžadujú aj vašu pozornosť.

Ak chcete nastaviť potrebnú hodnotu, na ktoré máte v pláne znížiť tlak v pneumatike, deflátor musí byť doplnené.Uvoľnite poistnú maticu a twist deflátor na bradavky.Keď syčanie zastaví sa, že je vzduch prestane dochádzky, odstrániť deflátor a rozchod sme meranie tlaku v pneumatikách.Ak je tlak vyšší než požadovaný-odskrutkujte horné viečko deflátor, ak nižšie-twist a čerpadlo volantom.Sme postup opakujte, až kým tlak v pneumatikách spĺňa potreby.Pevne fix deflátor spp s poistnú maticu-prístroj je pripravený na použitie.

Na urýchlenie zníženie tlaku procesu vo všetkých kolies, je odporúčané mať dve alebo štyri deflators-pre každý kolies, respektíve, motorke alebo v aute/ATV.

Pohybovať s skrútené na bradavky deflators na off-road nie je odporúčané)-v prípade prestávky v bradavky s bradavky, toto zariadenie je pravdepodobné, že sa stratil.Preto, aby sa nestratili čas čakať, odporúčame vopred, za pár kilometrov na Kongrese od pevný povlak, v pohodlné pre parkovacie plochy na inštaláciu.Tlak vo všetkých pneumatikách bude mať požadovanú hodnotu.Dosť pred najdrahšie alebo trvalé zem, nahradiť deflators späť s bradavky čiapky.

A pred návratom na tvrdú zem, nezabudnite vrátiť pneumatiky na pravidelné tlak pomocou kompresora!

Hlavné funkcie:

Produkt materiál: Kov

Produkt farba: Zlatá

Tlak (nastaviteľný): 6-30 psi

Čistá Hmotnosť: 28 g

Balenie obsahuje:

4 Ks * Deflátor pre стравливания tlaku v pneumatikách

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Качество товара на высшем уровне. Буду брать ещё

  • 5 / 5
Naspäť hore