2Pack Elektrické Soľ a Korenie Brúska Nastaviť, Automatické Korenie a Soľ Mlyn Brúska,s Nastaviteľným Hrubosti,LED Svetlo

€16.44 €21.08 Zadarmo Vracia

[Automatická prevádzka] elektronickej korenie brúska má pokročilé snímania gravitácie dizajn, bez ručného brúsenia je potrebné, a žiadne tlačidlo je potrebné.Jednoducho brúsku a budete mať čerstvé mleté korenie soľ alebo korenie.

[Nastaviteľná hrubosť] elektrický korenie mlyn môžete nastaviť mlynček, môžete jednoducho upraviť brúska gombík na výber hrubosť korenie, soľ alebo korenie.

LED svetlo sa automaticky zapnúť počas používania, a môžete vidieť, kde korenia pôdy a množstvo soľ a korenie v potravinách.

[Quality]: Vysoko kvalitnej nerezovej ocele, nehrdzavejúce a anti-oxidačné, veľkú kapacitu, ľahko doplniť a čisté, a odolnejšie než gl.To je perfektné okrem kuchyne, ale aj skvelý darček.

Priehľadná nádoba umožňuje vidieť zostávajúci vôňa v mlynčeku.Vysoko kvalitný materiál klobúk prináša pohodlné Stlačte na mlynčeku.

veľkosť:6.3x20.0cm

Materiál:Nehrdzavejúca oceľ+ABS

farba:čierna

Obsah Balenia:

2 x brúska

1 x čistiaca kefka

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Popis
  • Recenzie
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Naspäť hore