Elastické Ťahať Laná Exerciser Rower Brucho Odolnosť Kapely Domovskej Telocvični Športovej Prípravy gumičky pre Fitness Zariadenia

€5.79 €11.58 Zadarmo Vracia

Zoznam Súčiastok:

1pc 4-tube Nohu Exerciser 1pc 8 tvarované fitness expander

Zvýraznite popis:

1.Intímne Dizajn: Pedál tréner a 8 typ trubice telo školiteľov sú vyrobené z mäkkej peny a bezpečné latexové, penové grip je pohodlné, 4 trubky ohybné rúrky majú veľkú pružnosť a nie sú ľahké zlomiť .

2.Pobyt v Tvare: môžete ju používať, aby vlak váš abs, nohy, chrbát, ruky a zadok a vybudovať dobrú postavu.Pre pilates jogy, zahrievacie cvičenia, úsek vaše telo.tiež dobré pre uplatnenie keď leží, sedí a stojí, a možno účinne použiť na takmer všetky svaly.bruško exerciser a 8 slovo hrudníka expander, aby bolo viac účinné v tréningu.a to budú lepšie s vyváženej a zdravej stravy.

3.Odborná Príprava Jednoduchšie: elastická vytiahnuť kord je dobré pre výcvik sama.môžete urobiť veľa svalov a naťahovacie cvičenia samostatne, môže znižovať svalové napätie spôsobené nepravidelné pohyby, napríklad pomocou sit-ups môže znížiť ramenný zranenia spôsobené nesprávnym premiestňovaním.Zároveň, telo tréner typ 8 pomôže vám, aby vlak váš chrbát a ramená lepšie, to robí školenia jednoduchšie.

4.Oblasť použitia: Ak ste často sedieť na dlhú dobu, trezor strečing je veľmi užitočná a môže byť použitý kdekoľvek.Na poschodí, na pohovke.Ideálne pre odbornú prípravu rôznych svalov.

5.Kompletné Zdravie Prenosné Cvičenie: môžeš to pre kempovanie, cestovanie, použite ju pre vzdelávanie doma, v kancelárii, v telocvični, v hoteli alebo aj vonku.ak je dobré počasie, budete mať veľa zábavy, najmä to bude väčšia zábava, ak sa budete hrať so svojimi priateľmi.

Podrobný popis:

Materiál: TPE+pena

Veľkosť:

4-tube Nohu Exerciser: 49*26 cm

8 tvarované fitness expander: 35*13 cm

Poznámky:

Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas.

Prosím, nechajte mierne ručné meranie odchýlky pre údajov.

  • Popis
  • Recenzie
  • Oddelenie Meno: Unisex
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Naspäť hore